O nás

Váš partner pro elektronický svět

Kontakty:

Ing. Vilem Knobloch, tel. : +420 602 338 351


ECC - European Consulting Company s.r.o.

Nad Rokoskou 2361/2a, 180 00 Praha 8

Tel/Fax: +420 284 684 225


e-mail: ecc@ecc.cz

web:www.ecc.czkde nás najdeteHistorie firmy

Firma ECC - European Consulting Company vznikla v r.1994 jako nezávislá konzultační firma, zaměřená od počátku na integraci aplikací, přípravu českého (slovenského) trhu informačních technologií na začlenění do Evropské unie, na počítačové vzdělávání a poskytování projekčních služeb a následné podpory aplikací.

ECDL

Od r.1995 do r. 2000 byla firma distributorem softwarových produktů společnosti Damgaard pro Českou a Slovenskou republiku. Byla vybudována partnerská síť a jejím prostřednictvím bylo implementováno více než 80 informačních systémů v obchodních i výrobních společnostech většinou na databázových platformách Oracle a MS SQL.

Od r.1998 se firma zaměřila na vlastní tvorbu aplikací spojených s internetovými technologiemi, vzdálenou podporu sítí, návrh a tvorbu webových aplikací, zabezpečení internetu a e-business.

Od r. 2001 firma zahajuje aktivity v oblasti správy, měření průchodnosti a monitorování rozsáhlých aplikací, provozovaných v distribuovaných heterogenních sítích. Dále podporuje a zavádí komunikační nástroje pro integraci a garantované doručování zpráv v těchto aplikacích. Stává se partnerem americké firmy Candle, jedné z nejvýznamnějších softwarových společností v této oblasti.

Od listopadu roku 2003 se stává společnost ECC výhradním distributorem HansaWorld v České a Slovenské republice.


HansaWorld Enterprise HansaWorld Express